Atribuită
Cumpărare directă
Kitul Digisign pentru semnatura electronica contine - IOAN LUCIAN DULAMĂ 1.Certificat digital calificat 2.Aplicatie software basic de semnare a documentelor electronice DigiSigner One 3.Dispozitiv criptografic securizat eToken de creare a semnaturii electronice 4.Serviciul de marcare temporala 5.Asistenta,support Conform referat de necesitate nr. 23533/02.09.2021 Certificat digital calificat cu valabilitate 1 an - TOMA ROXANA IOANA Certificat digital calificat cu valabilitate 1 an - ANCU GEORGETA ANTONELA Conform referat de necesitate nr. 27008/16.12.2020
- Număr anunț
- DA28675290
- Autoritate contractantă
- COMUNA BOD (CUI 4777213)
- Furnizor / câștigător
- DIGISIGN SA (CUI 17544945)
- Cod CPV
- 79132100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 318 RON
- Valoare atribuită
- 318 RON
- Data publicării
- 02.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.