Atribuită
Cumpărare directă
UAT comuna Galanesti intentioneaza sa acceseze fonduri pe masura 4.3 a PNDR in vederea modernizarii unor drumuri agricole, proiect in valoare de 1000000 de euro fara TVA. Compania de consultanta trebuie sa asigure conditiile ca proiectul sa fie eligibil si cu sanse cat mai mari de finantare. In cazul in care proiectul este neeligibil UAT comuna Galanesti nu va datora nici o plata catre compania de consultanta.
- Număr anunț
- DA28732526
- Autoritate contractantă
- Comuna Galanesti (CUI 4441352)
- Furnizor / câștigător
- ATELIER JURAVLE SRL (CUI 15080571)
- Cod CPV
- 79411000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 65.000 RON
- Valoare atribuită
- 65.000 RON
- Data publicării
- 10.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.