Atribuită Cumpărare directă

UAT Comuna Galanesti intentioneaza sa achizitioneze servicii de consultanta in vederea implementarii proiectului "REABILITAREA SI EXTINDEREA ŞCOLII CU CLASELE I-IV DIN SATUL Hurjuieni, COMUNA GĂLĂNEŞTI, JUDEŢUL SUCEAVA". Serviciile incluse sunt cele legate de decontarea lucrarilor si serviciilor din contractul de finantare precum si intocmirea actelor aditionale cu finantatorul precum si orice alte actiuni legate de implementarea proiectului.

Număr anunț
DA28708165
Autoritate contractantă
Comuna Galanesti (CUI 4441352)
Furnizor / câștigător
ATELIER JURAVLE SRL (CUI 15080571)
Cod CPV
79400000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.000 RON
Valoare atribuită
15.000 RON
Data publicării
07.09.2021 00:00
Data finalizării
08.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.000 RON

din 15.000 RON estimat