Atribuită
Cumpărare directă
Vizor / Viziera din policarbonat protectie impotriva CORONAVIRUS SARS-Cov-2 Covid-19. Caracteristici:... -protejeaza intreaga fata. -viziera este rabatabila.. -nu distorsioneaza imaginea; -zona de vizor din folie PET anti-aburire; -permite purtarea ochelarilor sub viziera; -ecran acoperit de folie protectoare -diametrul ramei de prindere reglabil -protectie impotriva stropirii -protectie mecanica -reutilizabila, putand fi dezinfectata dupa fiecare purtare In conformitate cu SR EN 166, SR EN 168, SR EN 14605 Dimensiuni: 22 x 35 cm. MARCAJ CE
- Număr anunț
- DA28862906
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL ADJUD (CUI 4410690)
- Furnizor / câștigător
- NERAMO DISTRIBUTION SRL (CUI 16174216)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.170 RON
- Valoare atribuită
- 1.170 RON
- Data publicării
- 27.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.