Atribuită
Cumpărare directă
Dotari pentru “Constructie pentru ceremonii funerare” cuprinzand: Pichet PSI cu lada interioara 1 buc. Lada cu nisip PSI 0,5 mc 1 buc. Stingator tip G5 cu CO2 2 buc. Stingator tip P6 presurizat 4 buc. Patura ignifuga 4 buc. Scaun fix, tapitat, lemn negru + imitatie piele wenge 120 buc. Masa pentru asezarea sicriului (catafalc) 4 buc. Masa pentru oficiere ceremonii MSS5 1 buc. Banca parc 709-FR 3 buc. Cos gunoi exterior parc urban 5.C 4 buc.
- Număr anunț
- DA28834227
- Autoritate contractantă
- Comuna Petru Rares (Consiliul Local al comunei Petru Rares) (CUI 4512330)
- Furnizor / câștigător
- MIRON-CONSTRUCT SRL (CUI 14598991)
- Cod CPV
- 39100000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 44.321 RON
- Valoare atribuită
- 44.321 RON
- Data publicării
- 23.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.