Atribuită Cumpărare directă

- In conformitate cu Ord.MS nr. 1226/2012 pentru aprobarea Normelor tehnice privind gestionarea deseurilor rezultate din activitati medicale,publicat in Monitorul Oficial nr 855 din data de 18.12.2012; PRETURI DE PRODUCATOR!! - Folie de polietilena de joasa (LDPE) sau inalta densitate (HDPE); - Culoare galben; - Termosudura dubla, continuua; - Dimensiuni (lxLxg)mm. 450x500x0,030 - Imprimati cu pictograma "Pericol biologic". www.ageri.ro

Număr anunț
DA28752712
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA (CUI 4300752)
Furnizor / câștigător
FLEXAL IMPEX SRL (CUI 5788016)
Cod CPV
19640000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.790 RON
Valoare atribuită
2.790 RON
Data publicării
14.09.2021 00:00
Data finalizării
14.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.790 RON

din 2.790 RON estimat