Atribuită
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE ELECTRICE conform ofertei tehnico-financiare trimisă și înregistrată la sediul POLIȚIEI LOCALE BACAU cu nr.12501/07.09.2021 : TUB NEON LOHUIS LFA 14W T5/DL6500K CLS.B RECE- 6.72 RON x 15 buc TUB NEON PHILIPS TL-D18W EXTRA COOL DAYLIGHT 12K/1000LM CLS.B RECE- 5.46 RON x 75 buc TUB NEON PHILIPS TL-D SUPER 80 36W 3350LM CLS.A RECE - 5.88 RON x 50 buc TUB NEON PHILIPS TL-D SNOW WHITE 58W EXTREME COOL DAYLIGHT 12000K/3740LM CLS.B RECE - 8.15 RON x 25 buc STARTER PHILIPS 4-65W 220-240V ECOCLICK STARTER S10 -1.43 RON x 25 buc BANDA IZOLER LOHUIS 19MMX19M PVC 74GR. - 2.44 RON x 5 buc BEC SPOTVISION 15W/100W 95LM/W 1425LM E27 RECE - 7.56 RON x 30 buc DULIE BACHELITA E27 FUSTA VT-269 -1.26 RON x 5 buc STECHER CU CAP PROTECTIE AMA - 5.46 RON x 5 buc
- Număr anunț
- DA28762675
- Autoritate contractantă
- POLITIA LOCALA A MUNICIPIULUI BACAU (CUI 27993380)
- Furnizor / câștigător
- APREX AUTO SRL (CUI 13686211)
- Cod CPV
- 31681410-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.316 RON
- Valoare atribuită
- 1.316 RON
- Data publicării
- 15.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.