Atribuită Cumpărare directă

diblu percutie-0.42 ciment bicaz-18.74 surub cap inecat lemn-0.08 plasa gard-196.64 plasa gard-107.56 sarma zincata-6.64 cuie constructii-5.80 otel beton-4.16 sarma neagra-4.96 polistiren extrud-6.47 platband-8.82 pentru biserica sf Parascheva

Număr anunț
DA28705819
Autoritate contractantă
COMUNA PODURI (CONSILIUL LOCAL PODURI) (CUI 4278183)
Furnizor / câștigător
APREX AUTO SRL (CUI 13686211)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.798 RON
Valoare atribuită
1.798 RON
Data publicării
07.09.2021 00:00
Data finalizării
08.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.798 RON

din 1.798 RON estimat