Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 21,8% sub estimat
TRUSE SCULE LACATUS
- Număr anunț
- SCN1028499
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE MUNTENIA NORD S.A. (CUI RO14506181)
- Furnizor / câștigător
- UNIOR-TEPID SRL (CUI 13203635)
- Cod CPV
- 44512940-3 · Truse de scule (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 236.415 RON
- Valoare atribuită
- 184.912,17 RON 21,8% sub estimat
- Data publicării
- 23.11.2018 14:33
- Anunț de atribuire
- SCNA1012644
- Termen limită
- 12.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1033000
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1033000.pdf
- P72-2018 CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- P72-2018 CONTRACT FURNIZARE.pdf.p7s
- P72-2018 FORMULARE.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
UNIOR-TEPID SRL CUI RO 13203635
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
UNIOR-TEPID SRL CUI RO 13203635
Oferta 3
Individuala
Ofertant
METALIC GRAMP SRL CUI RO35888459
Valoare atribuită
184.912,17 RON
din 236.415 RON estimat
21,8%
Adjudecat la 78,2% din estimat · economie 51.502,83 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.