Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 42,8% sub estimat
Servicii de proiectare, verificare tehnică, asistență tehnică pentru obiectivul „Infiintare retea apa uzata si statie de epurare in satele Pleșani si Libertatea din comuna Călăraşi, judeţul Botoşani”
- Număr anunț
- SCN1028492
- Autoritate contractantă
- COMUNA CĂLĂRAȘI, JUDEȚUL BOTOȘANI (CUI 3373454)
- Furnizor / câștigător
- TRUST CONSTRUCT PROIECT S.R.L. (CUI 25074011)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 171.283,71 RON
- Valoare atribuită
- 98.000 RON 42,8% sub estimat
- Data publicării
- 23.11.2018 14:23
- Anunț de atribuire
- SCNA1022920
- Termen limită
- 12.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1032850
Documente
Documentația de atribuire
- 01.1. SF canalizare Calarasi PNDL - parte scrisa_Optimized-semnat.pdf.p7s
- 01.2. SF canalizare Calarasi PNDL - parte desenata-semnat.pdf.p7s
- 03.1. Studiu topografic Plesani - PV de receptie+Memoriu+Inventar coord+Incadrare in zona-semnat.pdf.p7s
- 03.2. Studiu topografic Plesani - Plan amplasament-semnat.pdf.p7s
- 03.3. Studiu topografic Libertatea - PV de receptie+Memoriu+Inventar coord+Incadrare in zona-semnat.pdf.p7s
- 03.4. Studiu topografic Libertatea - Plan amplasament-semnat.pdf.p7s
- 03.5. Studiu topografic extravilan Calarasi - PV de receptie+Memoriu+Inventar coord+Incadrare in zona-semnat.pdf.p7s
- 03.6. Studiu topografic extravilan Calarasi - Plan amplasament-semnat.pdf.p7s
- 06.2. Parti desenate - Anexe la CU_Optimized-semnat.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI PEDEFE-semnat.pdf.p7s
- draft contract_calarasi-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1032850.pdf
- Formulare_calarasi-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TRUST CONSTRUCT PROIECT S.R.L. CUI RO 25074011
Oferta 2
Individuala
Ofertant
PROIECT-CONSTRUCT REGIUNEA TRANSILVANIA SRL CUI RO23719545
Oferta 3
Individuala
Ofertant
YDA PROIECT CONSULTING SRL CUI 33022684
Valoare atribuită
98.000 RON
din 171.283,71 RON estimat
42,8%
Adjudecat la 57,2% din estimat · economie 73.283,71 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.