Anulată
Anunț de participare
Servicii pentru realizarea a două studii criminologice și servicii pentru realizarea a două cercetări sociologice în cadrul proiectului ,,Consolidarea capacității administrative a secretariatului tehnic al Strategiei Naționale Anticorupție 2016-2020 de a sprijini implementarea măsurilor anticorupție", cod SIPOCA 62, finanțat prin Programul Operațional Capacitate Administrativă.
- Număr anunț
- SCN1028479
- Autoritate contractantă
- Ministerul Justitiei (CUI 4265841)
- Cod CPV
- 79311100-8 · Servicii de elaborare de studii (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 263.529,41 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 23.11.2018 13:02
- Anunț de atribuire
- SCNA1013590
- Termen limită
- 11.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1032520
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 263.529,41 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii realizare studii criminologice | 112.941,17 RON | Anulat | — |
| 2 | Servicii realizare cercetări sociologice | 150.588,24 RON | Anulat | — |
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.