Atribuită
Cumpărare directă
pentru servicii Anexă la ofertă Nr. crt. Denumirea produsului U.M Cantitatea Prețul unitar lei fără TVA Valoare lei fără TVA TVA lei 1. Elaborare şi publicare anunț in presa într-un ziar regional si/sau local privind demararea proiectului (inclusiv in varianta online) buc. 1 830.00 830.00 157.70 2. Elaborare şi publicare anunț de presa la închiderea proiectului cu menționarea rezultatelor obținute (inclusiv in varianta online) buc. 1 830.00 830.00 157.70 3. Realizare autocolante pentru dotări/echipamente buc. 1885 0.50 942.50 179.08 4. Machetare si montare panoul temporar in timpul executării lucrărilor buc. 1 2880.00 2880.00 547.20 5. Machetare si montare placa permanenta la finalizarea lucrărilor buc. 1 1100.00 1100.00 209.00
- Număr anunț
- DA28844802
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 2844855)
- Furnizor / câștigător
- FLAROM ADVERTISING SRL (CUI 14946824)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.582 RON
- Valoare atribuită
- 6.582 RON
- Data publicării
- 24.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.