Atribuită Cumpărare directă

Bancheta 1300 x 400 x 400 (h), corp pal melaminat cu grosimea de 18 mm, culoare bej Perioada de garantie acordata produsului de catre furnizor este de minim 24 luni de la data livrarii si montarii .

Număr anunț
DA28887139
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
Furnizor / câștigător
MOB ART GRUP SRL (CUI 15142917)
Cod CPV
39130000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.300 RON
Valoare atribuită
1.300 RON
Data publicării
29.09.2021 00:00
Data finalizării
30.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.300 RON

din 1.300 RON estimat