Atribuită Cumpărare directă

Pachet 10 camere Ipevo V4K Cameră de documente cu integrare cu Zoom, Microsoft Teams, Webex, Google Hangout 8.0 Megapixel Ultra high definition resolutii de pana la 3264 x 2448 Lentila cu autofocus Captura video la 30 fps la rezolutie full HD USB 2.0 Video Class (UVC) interfata Compatibil Mac, Windows PC & Chromebook Capacitate scanare 342 x 255mm Lungime/latime /inaltime : 277 x 78 x 48mm Greutate 581g Lungime cablu USB150cm Culoare verde Deumire model CDVU-08IP

Număr anunț
DA28869436
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 18 (CUI 25441762)
Furnizor / câștigător
ALPHA GROUP SRL (CUI 14346218)
Cod CPV
32333200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.134 RON
Valoare atribuită
7.134 RON
Data publicării
28.09.2021 00:00
Data finalizării
29.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.134 RON

din 7.134 RON estimat