Atribuită
Cumpărare directă
Tabla verde pentru scriere 220 cm x 120 cm Garantie 5 ani Rama din aluminiu Suprafata de scriere verde Spate din otel pentru o mai buna stabilitate, protectie la umezeala si indoire Suport pentru creta si burete Instalare usoara si rapida Se poate monta atat orizontal cat si vertical In interiorul coletului se gasesc instructiuni detaliate pentru montaj precum si kitul de accesorii necesar.
- Număr anunț
- DA28685522
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA GEORGE COSBUC (CUI 29034362)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA GROUP SRL (CUI 14346218)
- Cod CPV
- 30195500-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.090 RON
- Valoare atribuită
- 1.090 RON
- Data publicării
- 03.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.