Atribuită Cumpărare directă

Polarizor - Glan-Thompson Calcite Polarizer, 10 mm x 10 mm Clear Aperture

Număr anunț
DA28766758
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
Furnizor / câștigător
APEL LASER SRL (CUI 15595373)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.926 RON
Valoare atribuită
1.926 RON
Data publicării
15.09.2021 00:00
Data finalizării
16.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.926 RON

din 1.926 RON estimat