Atribuită Cumpărare directă

Celulă de testare la permeație agenți chimici lichizi PTC 500, din sticlă, dimensiune 1 inch, cu robineți - 3 buc.

Număr anunț
DA28737996
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
Furnizor / câștigător
APEL LASER SRL (CUI 15595373)
Cod CPV
44211200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.950 RON
Valoare atribuită
10.950 RON
Data publicării
10.09.2021 00:00
Data finalizării
13.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.950 RON

din 10.950 RON estimat