Atribuită
Cumpărare directă
Pachet comsumabile medicale compus din: 1. Kit biocerneala (seringa cu biocerneala, mixer, reticulant, duze (rosu-2 buc, bleu- 2buc, transparent-2buc), ace- 22 GA, 0.5’’- 2buc) pentru imprimnata Cellink Inkredible pret 1.900 lei 2. Kit consumabile(seringi (50ml-1buc, 3 ml-2buc) , cartuse cu piston – 3buc, duze (rosu-10 buc, bleu- 10buc, transparent-10buc), ochelari de protectie-1buc, tuburi cu adaptor-3m, magneti-6 buc) pentru imprimnata Cellink Inkredible pret 1.460 lei
- Număr anunț
- DA28707731
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
- Furnizor / câștigător
- APEL LASER SRL (CUI 15595373)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.360 RON
- Valoare atribuită
- 3.360 RON
- Data publicării
- 07.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.