Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare Castel de Apa-Obiectiv turistic, Suma asigurata (cladire+mijloace fixe) :2.660.880 EUR. Acoperire riscuri: Standard Extinsa +Riscuri Catastrofice+Clauze suplimentare. Fransiza : 1% din SA , doar pentru riscul de cutremur. Prima : 4242 EUR ( c/v a 20.990 RON ). Plata : 2 rate semestriale
- Număr anunț
- DA28733460
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4426581)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
- Cod CPV
- 66515200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.990 RON
- Valoare atribuită
- 20.990 RON
- Data publicării
- 10.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.