Atribuită Cumpărare directă

Comuna Bretea Romana doreste achizitionarea asigurărilor RCA si CASCO pentru autoutilitara Dacia Duster.

Număr anunț
DA28668577
Autoritate contractantă
COMUNA BRETEA ROMANA (CONSILIUL LOCAL) (CUI 4521443)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.319 RON
Valoare atribuită
2.319 RON
Data publicării
01.09.2021 00:00
Data finalizării
02.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.319 RON

din 2.319 RON estimat