Atribuită
Cumpărare directă
Achiziția servicii de asigurare auto facultativă tip Casco cu termen de valabilitate 12 luni, începând cu data de 23.09.2021, pentru microbuzul de transport școlar Fiat Ducato, cu numarul de inmatriculare VN 05 TNA din dotarea parcului auto al Primăriei Comunei Vulturu, având următoarele date de identificare: categoria microbuz M2, marca Fiat, tipul, varianta: 250 / ECMMC/DUCATO/, capacitate cilindrica 2287 cmc, putere 88 kw, turație (min -1):3600, numărul de locuri: total 17, in fata: 2, pe scaune 17, numarul de indentificare ZFA25000001456136, numarul de omologare G316181211U B6E4, tipul F1AE0481D, serie 0793142, masa totală maximă autorizată 4005 kg, an fabricatie 2008, combustibil motorina, culoarea galben.Urmărim ca riscurile asigurate prin asigurarea facultativă tip Casco, pentru microbuzul de transport școlar Fiat Ducato, cu numarul de inmatriculare VN 05 TNA din dotarea parcului auto al Primăriei Comunei Vulturu să fie: servicii complete - incendii, furt, vandalism, implicarea autovehiculului într-un accident rutier, evenimente naturale, ș.a., fără franciză la daune parțiale și la dauna totală.Suma asigurată se stabileşte în funcţie de valoarea reală a autovehiculului la încheierea asigurării. Polita de asigurarea facultativă tip Casco, valabila pana la data de 22.09.2021. Data intrarii in vigoare a politei de asigurarea facultativă tip Casco, incepand cu ziua urmatoare celei de expirare a politei vechi, respectiv 23.09.2021.
- Număr anunț
- DA28802626
- Autoritate contractantă
- Comuna Vulturu (CUI 4298059)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.475 RON
- Valoare atribuită
- 2.475 RON
- Data publicării
- 20.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.