Atribuită
Cumpărare directă
Achiziția de servicii de asigurare obligatorie de răspundere civilă auto RCA pentru prejudicii produse terţelor persoane prin accidente de vehicule, in conformitate cu legislatia in vigoare pentru microbuzul de transport școlar Fiat Ducato cu numarul de inmatriculare VN 05 TNA din dotarea parcului auto, din dotarea parcului auto al Primăriei Comunei Vulturu,Judetul Vrancea, cu termen de valabilitate 12 luni, începând cu data de 24.09.2021.Asiguratorul va furniza servicii de asigurare obligatorie de răspundere civilă auto RCA pentru prejudicii produse terţelor persoane prin accidente de vehicule, in conformitate cu prevederile legislatiei in vigoare, pentru microbuzul de transport școlar Fiat Ducato, cu numarul de inmatriculare VN 05 TNA din dotarea parcului auto, cu următoarele date de identificare: categoria microbuz M2, marca Fiat, tipul, varianta: 250 / ECMMC/DUCATO/, capacitate cilindrica 2287 cmc, putere 88 kw, turație (min -1):3600, numărul de locuri: total 17, in fata: 2, pe scaune 17, numarul de indentificare ZFA25000001456136, numarul de omologare G316181211U B6E4, tipul F1AE0481D, serie 0793142, masa totală maximă autorizată 4005 kg, an fabricatie 2008, combustibil motorina, culoarea galben. Asigurarea de răspundere civilă auto RCA valabila pana la data de 23.09.2021.Data intrarii in vigoare a politei de asigurare obligatorie de răspundere civilă auto RCA, incepand cu ziua urmatoare celei de expirare a politei vechi, respectiv 24.09.2021.
- Număr anunț
- DA28802452
- Autoritate contractantă
- Comuna Vulturu (CUI 4298059)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.212 RON
- Valoare atribuită
- 1.212 RON
- Data publicării
- 20.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.