Atribuită Cumpărare directă

PRODUSE PATISERIE COFFEE BREAK, 28.09.2021-01.10.2021 1. COZONAC FELIAT CU NUCA, 700 g/buc, pret unitar RON/buc. 16,51, pret 3 buc.: 49.53 RON 2. COZONAC FELIAT CU MAC, 700 g/buc, pret unitar RON/buc. 16,51, pret 3 buc.: 49.53 RON 3. COZONAC FELIAT CU RAHAT, 700 g/buc, pret unitar RON/buc. 15,60, pret 3 buc.: 46,80 RON 4. CROISSANT CU UNT, 50g/buc., pret unitar RON/buc. 2,75; pret 100 buc.: 275,00 RON 5. CHEESECAKE, 150g/buc., pret unitar RON/buc. 9,17; pret 25 buc.: 229,25 RON 6. PRAJITURA ALBINITA, 900g/buc., pret unitar RON/buc. 45,87; pret 6 buc.: 275,22 RON 7. STRUDEL CU VARZA, 100g/buc., pret unitar RON/buc. 4,59; pret 8 buc.: 36,72 RON 8. STRUDEL CU BRANZA DE VACA, 100g/buc., pret unitar RON/buc. 4,59; pret 8 buc.: 36,72 RON

Număr anunț
DA28855214
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SI MEDICALA (CUI 22970653)
Furnizor / câștigător
PANEMAR MORARIT SI PANIFICATIE SRL (CUI 4844886)
Cod CPV
15000000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
998 RON
Valoare atribuită
998 RON
Data publicării
27.09.2021 00:00
Data finalizării
27.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

998 RON

din 998 RON estimat