Atribuită Cumpărare directă

CARTUS LEXMARK MS810 52D2H0R 25000PAG MS810n/dn/dtn/MS811n/MS812dn/dtn ms 811dn ORIGINAL LEXMARK Conform notei de comandă nr. 5351/A/24/13.09.2021

Număr anunț
DA28754285
Autoritate contractantă
CURTEA DE APEL GALATI (CUI 17043103)
Furnizor / câștigător
OBSIDIAN COM SRL (CUI 21102615)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.434 RON
Valoare atribuită
2.434 RON
Data publicării
14.09.2021 00:00
Data finalizării
14.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.434 RON

din 2.434 RON estimat