Atribuită Cumpărare directă

PLIC DL ALB FER.DREAPTA PERSONALIZAT JUDECĂTORIA SLATINA 1000BUC/CUT = 6 CUTII PLIC C5 ALB SILICONIC FEREASTRA DREAPTA ,PERSONALIZAT JUDECĂTORIA SLATINA 1000BUC/SET 90GR = 6 SET PLIC C5 FER.DREAPTA ALB SILICONIC =6000 BUC PLIC B4 KRAFT SILICONIC BURDUF 5CM = 1000BUC

Număr anunț
DA28753677
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL OLT (CUI 4394943)
Furnizor / câștigător
OBSIDIAN COM SRL (CUI 21102615)
Cod CPV
30199230-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.728 RON
Valoare atribuită
1.728 RON
Data publicării
14.09.2021 00:00
Data finalizării
15.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.728 RON

din 1.728 RON estimat