Atribuită
Cumpărare directă
Aparat de aer conditionat Star-Light 12000 BTU, Clasa A++, 3D Inverter, Functie incalzire, Display Instalarea presupune: 1. Executarea unei singure gauri in peretele exterior pentru aparat monosplit, respectiv doua gauri pentru dublusplit. 2. Amplasarea unitatii exterioare si unitatii interioare in limita traseului frigorific de 3m (monosplit), 6m (dublusplit). 3. Instalarea se va face respectand legislatia in domeniu (nu se vor perfora grinzi sau stalpi de beton si nu se executa lucrari care pun in pericol rezistenta cladirii si siguranta membrilor echipei de instalare). 4. Unitatea exterioara se fixeaza pe peretele exterior cat mai aproape de unitatea interioara si numai intr-un loc accesibil pentru montare si interventii (imediat sub fereastra, in locuri in care sa nu fie periclitata integritatea instalatorului, sa nu existe pericol de accidentare). 5. Montajele care necesita folosirea schelelor, scarilor in trei trepte sau a alpinistilor nu fac obiectul instalarii standard. 6. Badijonarea traseului frigorific (in limita de 3m traseu). 7. Efectuarea probei de functionare si explicarea principalelor facilitati ale acestuia. Garantie 24 luni.
- Număr anunț
- DA28703632
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE ELISABETA DOAMNA (CUI 3264511)
- Furnizor / câștigător
- EUROTER DISTRIBUTION SRL (CUI 14406638)
- Cod CPV
- 39717200-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.600 RON
- Valoare atribuită
- 1.600 RON
- Data publicării
- 07.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.