Atribuită Cumpărare directă

Intocmire documentatie de proiectare pentru ,, Reabilitare drumuri in intravilanullocalitatilor Nistoresti si Calugareni,jud.Constanta-revizia 01,, si cuprinde documentatie pentru obtinerea C.U+A.C+proiect tehnic (piese scrise si piese desenate).

Număr anunț
DA28810399
Autoritate contractantă
Comuna Pantelimon (Primaria comunei Pantelimon) (CUI 5806791)
Furnizor / câștigător
VLADIA PREST SRL (CUI 14566027)
Cod CPV
71322500-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.000 RON
Valoare atribuită
6.000 RON
Data publicării
21.09.2021 00:00
Data finalizării
22.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.000 RON

din 6.000 RON estimat