Atribuită
Cumpărare directă
Spectrofotometru UV-VIS Specord 200 Plus Include: - soft ASpectUV - 2 suporturi cuve de la 10 mm pana la 50 mm - Laptop cu licenta Windows 10 si imprimanta (Laptop: procesor 3.5 GHz, cache 8 MB, ecran LED 15 inch full HD, memorie RAM 8GB, stocare pe SSD minim 256 GB, comunicatii ethernet 10/100/1000, wifi 802.11 ac, Bluetooth v 5.0, porturi RS 232-1, USB 3.1 – 2 intrari, USB 2.0 – 1 intrare, HDMI, RJ-45, cititor carduri, licenta Windows 10. Multifunctionala laser color: A4, interfata USB 2.0, Fast Ethernet 10/100 Base-TX, cablu conectare la laptop, viteza de printare ppm de minim 12 ppm, memorie DDR minim 256 MB) - Cuve sticla de 10 mm - 2 buc - Cuve cuart de 10 mm - 2 buc
- Număr anunț
- DA28766377
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA AJUDETULUI GALATI (CUI 11314530)
- Furnizor / câștigător
- ANALYTIK-JENA-ROMANIA S.R.L. (CUI 11795620)
- Cod CPV
- 38433000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 48.000 RON
- Valoare atribuită
- 48.000 RON
- Data publicării
- 15.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.