Atribuită Cumpărare directă

Sistem spectrometru Raman preconfigurat 785 mm Raman-HR-TEC-785, cf oferta nr 109/06.09.2021)

Număr anunț
DA28726066
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare in Chimie si Petrochimie -ICECHIM (CUI 2627996)
Furnizor / câștigător
ANALYTIK-JENA-ROMANIA S.R.L. (CUI 11795620)
Cod CPV
38433000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
63.700 RON
Valoare atribuită
63.700 RON
Data publicării
09.09.2021 00:00
Data finalizării
09.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

63.700 RON

din 63.700 RON estimat