Atribuită Cumpărare directă

Pachet piese de schimb ZEEnit 700P - include: 480-450.014C HCL Copper 480-450.067C HCL Zinc 480-450.032C HCL Manganese 407-152.342 Electrozi de grafit (Pair of Z-electrodes - 1x above, 1x below) 150:917.14 Sample compartment window flame

Număr anunț
DA28697172
Autoritate contractantă
Administratia Bazinala de Apa Buzau Ialomita (CUI 23706189)
Furnizor / câștigător
ANALYTIK-JENA-ROMANIA S.R.L. (CUI 11795620)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.579 RON
Valoare atribuită
8.579 RON
Data publicării
06.09.2021 00:00
Data finalizării
07.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.579 RON

din 8.579 RON estimat