Atribuită Cumpărare directă

Mentenanta analizor pentru determinarea carbonului organic total, MULTI NC 3100 Mentenanta Spectrofotometrul de absorbtie atomica ZEENit 700, tehnica cuptor grafit si tehnica flacara. Mentenanta Spectrofotometru UV-VIS SPECORD

Număr anunț
DA28675586
Autoritate contractantă
SECOM S.A. - DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 1605884)
Furnizor / câștigător
ANALYTIK-JENA-ROMANIA S.R.L. (CUI 11795620)
Cod CPV
71900000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.869 RON
Valoare atribuită
9.869 RON
Data publicării
02.09.2021 00:00
Data finalizării
06.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.869 RON

din 9.869 RON estimat