Atribuită Cumpărare directă

Grilaj din fier 1.5 mm x15 mm , dimensiune 2.880mm x 1430mm; Grilaj din fier 15mm x 15mm dimensiune 530 mm x 530 mm; grilaj din fier 15 mm x15 mm , dimensiune 1100 mm x 1970 mm

Număr anunț
DA28736048
Autoritate contractantă
COMUNA DESA (CUI 5046696)
Furnizor / câștigător
NEW WEST IMPEX SRL (CUI 15377050)
Cod CPV
45421147-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.349 RON
Valoare atribuită
4.349 RON
Data publicării
10.09.2021 00:00
Data finalizării
14.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.349 RON

din 4.349 RON estimat