Atribuită
Cumpărare directă
Se achizitioneaza kiituri Inlocuire trusa de prim ajutor Kit componente pentru trusa sanitara prim ajutor ce prelungesc termemul de valabilitate cu 2 ani, alcatuit din : - Pansament individual 2/6 cm - 10 buc - Alcool sanitar -200 ml - Pansament cu rivanol 6/10 cm - 5 buc - Perogen -1 flacon - Comprese sterile, 10 cm/8 cm x 10 buc - 10 pachete - Alcool iodat - 200 ml - Rivanol solutie 1% -200 ml - Pansaplast (plasture) 6/50 cm - 1buc - Vata hidrofila 50g - 2 pachete - Leucoplast 2,5 m x 2,5 cm - 1 rola - Leucoplast 3 m x 5 cm - 1 rola Componentele trusei care au termen de valabilitate expirat se inlocuiesc cu componentele din kit, pastrandu-se in interiorul trusei noile componente si eticheta pe care este inscriptionata data de expirare a kit-ului, care dovedeste prelungirea termenului de valabilitate al intregii truse de prim ajutor. Continutul kitului de inlocuire pentru trusa sanitara fixa respecta prevederile Ordinului Ministrului Sanatatii si Familiei nr.427 din 14 iunie 2002 publicat in M.Of. nr. 531/22 iul. 2002 si Hotararii Guvernului nr. 911 / 2005
- Număr anunț
- DA28785784
- Autoritate contractantă
- POLITIA LOCALA SECTOR 1 (CUI 17182756)
- Furnizor / câștigător
- VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
- Cod CPV
- 33141623-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 582 RON
- Valoare atribuită
- 582 RON
- Data publicării
- 17.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.