Atribuită Cumpărare directă

FIR SUTURA PGA-R NR. 3/0 cu AC ROTUND 22MM L-90 cm = 12 fire FIR SUTURA PGA-R NR. 4/0 cu AC ROTUND 22MM L-90 cm = 12 fire

Număr anunț
DA28827409
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC HATEG (CUI 4375011)
Furnizor / câștigător
NAFKA GRUP SRL (CUI 16320869)
Cod CPV
33141121-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
240 RON
Valoare atribuită
240 RON
Data publicării
22.09.2021 00:00
Data finalizării
23.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

240 RON

din 240 RON estimat