Atribuită
Cumpărare directă
FIR SUTURA PGA NR. 2 CU AC ROTUND 40mm , L-90cm = 48 fire FIR SUTURA PGA-R NR. 3/0 AC ROTUND 22mm, L-90cm = 12 fire FIR SUTURA PGA-R NR. 4/0 AC ROTUND 22mm, L-90cm = 12 fire FIR SUTURA PGA NR 2 250cm = 60 fire FIR SUTURA PGA NR 2 300cm = 72 fire FIR SUTURA PGA FARA AC NR. 2/0 = 72 fire FIR SUTURA PGA FARA AC NR 0 = 72 fire FIR SUTURA NERESORBABIL POLIPROPILENA 3/0 CU AC ROTUND = 24 fire FIR SUTURA NERESORBABIL POLIPROPILENA 4/0 CU AC ROTUND =24 fire
- Număr anunț
- DA28826598
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC HATEG (CUI 4375011)
- Furnizor / câștigător
- NAFKA GRUP SRL (CUI 16320869)
- Cod CPV
- 33141121-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.169 RON
- Valoare atribuită
- 4.169 RON
- Data publicării
- 22.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.