Atribuită
Cumpărare directă
PACHET FIRE SUTURA Fir PGA 0 ac rotund- 84 fire x 7,00 lei 2. Fir PGA-R 1 fara ac- 48 fire x 7,50 lei 3. Fir PGA-R 2 fara ac- 60 fire x 7,50 lei 4. Fir Monosorb 1 LOOP- 36 fire x 15,00 lei 5. Fir Matase 1, 40mm -24 fire x 5,00 lei 6. Fir Poliester 0, ac 35mm- 96 fire x 5x95 lei 7. Fir Poliester 1, ac 40mm- 48 fire x 5x95 lei 8. Fir Poliester 2, ac 48mm- 24 fire x 5x95 lei 9. Fir Poliester 3/0, ac 24mm- 12 fire x 5x50 lei 10. Fir Poliester 4/0, ac 20mm- 12 fire x 5x50 lei - cf. com- SPITAL
- Număr anunț
- DA28811294
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
- Furnizor / câștigător
- NAFKA GRUP SRL (CUI 16320869)
- Cod CPV
- 33141121-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.189 RON
- Valoare atribuită
- 3.189 RON
- Data publicării
- 21.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.