Atribuită
Cumpărare directă
1. Fir PGA 4/0 ac rotund- 60 fire x 7,00 lei 2. Fir PGA 3/0 ac rotund- 60 fire x 7,00 lei 3. Fir PGA 2/0 ac rotund- 60 fire x 7,00 lei 4. Fir PGA 0 ac rotund- 36 fire x 8,00 lei 5. Fir PGA 1 ac rotund- 24 fire x 8,00 lei 6. Fir Monofast monofilament, resorbabil, 3/0 ac rotund - 36 fire x 11x00 lei 7. Fir Monofast monofilament, resorbabil, 4/0 ac rotund - 36 fire x 11x00 lei 8. Fir Polipropilena 4/0 ac triunghiular - 60 fire x 6,50 lei 9. Fir Polipropilena 3/0 ac triunghiular - 120 fire x 6,50 lei 10. Fir Polipropilena 2/0 ac triunghiular - 60 fire x 6,50 lei 11. Fir Polipropilena 3/0 ac triunghiular drept- 60 fire x 6,50 lei 12. Fir Poliamida 4/0 ac triunghiular - 60 fire x 5,80 lei 13. Fir Polipropilena 3/0 ac triunghiular - 60 fire x 5,80 lei 14. Fir Polipropilena 0 ac rotund - 60 fire x 5,80 lei 15. Fir Polipropilena 1 ac rotund - 60 fire x 5,80 lei Achizitia tine loc de comanda.
- Număr anunț
- DA28785157
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SACELE (CUI 4317665)
- Furnizor / câștigător
- NAFKA GRUP SRL (CUI 16320869)
- Cod CPV
- 33141121-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.736 RON
- Valoare atribuită
- 5.736 RON
- Data publicării
- 17.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.