Atribuită
Cumpărare directă
FIR SUTURA NERESORBABIL MULTIFILAMENT POLIESTER fara ac NR 0,1, 2 si 2/0 LUNGIME 300 CM Firul de Sutura steril Poliester este indicat pentru sutura si/sau ligatura tesuturilor moi, inclusiv pentru utilizarea in cadrul procedurilor oftalmice, dar nu se utilizeaza in cadrul procedurilor cardiovasculare si neurologice Firele de sutura sunt ambalate individual, in pliculete. Ambalajul garanteaza sterilitatea si, de asemenea, livrarea sigura si usoara a firelor de sutura
- Număr anunț
- DA28691634
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Dr. I. Cantacuzino (CUI 4203490)
- Furnizor / câștigător
- NAFKA GRUP SRL (CUI 16320869)
- Cod CPV
- 33141121-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.386 RON
- Valoare atribuită
- 1.386 RON
- Data publicării
- 06.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.