Atribuită Cumpărare directă

1. Fir Poliester 2/0 ac atraumatic = 48x6.20 lei 2. Fir Pga 2/0 ac triunghiular = 36x8.50 lei 3. Fir Pga 3/0 ac rotund = 48x7.50 4. fir Poliester 3/0 ac triunghiular= 60x6.20 5. Fir Poliamida 4/0 ac triunghiular = 36x8.85 lei 6. Fir Pga 0 ac atraumatic = 24x8.50 lei 7. Fir PGA 2/0 ac rotund = 24x8.50 lei 8. Fir Poliester 2 ac triunghiular = 36x6.20 lei 9. Fir Poliester 1 ac triunghiular = 36x6.20 lei

Număr anunț
DA28678892
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
Furnizor / câștigător
NAFKA GRUP SRL (CUI 16320869)
Cod CPV
33141121-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.162 RON
Valoare atribuită
3.162 RON
Data publicării
02.09.2021 00:00
Data finalizării
03.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.162 RON

din 3.162 RON estimat