Atribuită
Cumpărare directă
2 calatorii dus intors cu destinatia Bucuresti-Funchal-Bucuresti Coordonate zborz 1 LH1423B 19SEP SU OTPFRA HK2 0645 0815 /O $ J01 E 2 LH1170B 19SEP SU FRAFNC HK2 1035 1345 /X $ J01 E 3 LH1171W 22SEP WE FNCFRA HK2 1435 1935 /O $ J02 E 4 LH1422W 22SEP WE FRAOTP HK2 2050 0010 #1/X $ J02 E
- Număr anunț
- DA28702720
- Autoritate contractantă
- Directia Nationala de Probatiune (CUI 32967779)
- Furnizor / câștigător
- OLIMPIC INTERNATIONAL TURISM SRL (CUI 6519768)
- Cod CPV
- 60420000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.231 RON
- Valoare atribuită
- 7.231 RON
- Data publicării
- 07.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.