Atribuită
Cumpărare directă
Cartus toner HP 53A HP53A Q7553A ptr. Laserjet M2727, P2014, P2015, Black 3000pag OEM:Q7553A Cartus toner HP 85A HP85A CE285A LaserJet Pro P1102, M1132, M1212, M1217, Black 1600pag OEM:CE285A Cartus toner Brother TN-3480 TN3480 ptr. HL-L5000D, HL-L5100DN, HL-L5200DW, HL-L6250DN, HL-L6300DW, HL-L6400DW, DCP-L5500DN, DCP-L6600DW, MFC-L5700DN, MFC-L5750DW, MFC-L6800DW, MFC-L6900DW, Black cap.
- Număr anunț
- DA28802507
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Calarasi (CUI 4294030)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI 17491492)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.166 RON
- Valoare atribuită
- 1.166 RON
- Data publicării
- 20.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.