Atribuită Cumpărare directă

S512JA-EJ521T_TR Lapto ASUS VivoBook S512JA-EJ521T_TR, 15.6-inch, FHD (1920 x 1080) 16:9, Anti-Glare display, IPS-level Panel, Intel(R) Core(T) i5-1035G1 Processor 1.0 GHz (6M Cache, up to 3.6 GHz, 4 cores), Intel(R) UHD Graphics, 4GB DDR4 SO-DIMM, 256GB M.2 NVMe(T) PCIe(R) 3.0 SSD, Windows 10 Home

Număr anunț
DA28782348
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Mihai Eminescu" Oras Buhusi (CUI 29143459)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI 17491492)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.055 RON
Valoare atribuită
2.055 RON
Data publicării
16.09.2021 00:00
Data finalizării
17.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.055 RON

din 2.055 RON estimat