Atribuită Cumpărare directă

BX1400UI UPS APC BACK-UPS 1400VA 700W , AVR, 6 conectori C13 IEC Sockets

Număr anunț
DA28779949
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL BIHOR (CUI 4245003)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI 17491492)
Cod CPV
31154000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.604 RON
Valoare atribuită
2.604 RON
Data publicării
16.09.2021 00:00
Data finalizării
17.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.604 RON

din 2.604 RON estimat