Atribuită
Cumpărare directă
Cartus toner Brother TN243BK ptr., HL-L3270CDW, Black cap. 1.000 pag OEM:TN243BK - - 10 BUC Cartus toner Brother TN243C ptr., HL-L3270CDW, Black cap. 1.000 pag OEM:TN243 C - 10 BUC Cartus toner Brother TN243M ptr., HL-L3270CDW, Black cap. 1.000 pag OEM:TN243 M - - 10 BUC Cartus toner Brother TN243Y ptr., HL-L3270CDW, Black cap. 1.000 pag OEM:TN243 Y - - 10 BUC
- Număr anunț
- DA28741816
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI 17491492)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.140 RON
- Valoare atribuită
- 8.140 RON
- Data publicării
- 13.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.