Atribuită Cumpărare directă

Stingator tip P50 Stingator cu pulbere portabil, P50 conf.OMAI 138/2015,ISCIR,CE,EN3/1-8,ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001

Număr anunț
DA28803763
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC NOVACI (CUI 4666118)
Furnizor / câștigător
ANINOASA-TIM SRL (CUI 5188127)
Cod CPV
35111320-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
973 RON
Valoare atribuită
973 RON
Data publicării
20.09.2021 00:00
Data finalizării
22.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

973 RON

din 973 RON estimat