Atribuită Cumpărare directă

Baterie reincarcabila Li-Ion pentru defibrilator Saver One - 1 buc.

Număr anunț
DA28839417
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "General Eremia Grigorescu" al judetului Galati (CUI 3655870)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI 9434372)
Cod CPV
31400000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.210 RON
Valoare atribuită
1.210 RON
Data publicării
23.09.2021 00:00
Data finalizării
24.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.210 RON

din 1.210 RON estimat