Atribuită Cumpărare directă

varfuri sterile cu filtru fara RNA-ZE 1000ul XL (extralungi), cutie x 96 buc, pachet x 6 cutii, pentru determinari PCR SARS COV 2, produs insotit la livrare de declaratie de conformitate, certificat de calitate pe lot, marca CE

Număr anunț
DA28810143
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Buzau (CUI 11287265)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI 9434372)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.440 RON
Valoare atribuită
1.440 RON
Data publicării
21.09.2021 00:00
Data finalizării
22.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.440 RON

din 1.440 RON estimat