Atribuită Cumpărare directă

MANOPERA SERVICE 22.09.2021 MANOPERA SERVICE 22.09.2021 TRANSPORT 22.09.2021 FILTRU POMPA AD-BLUE FILTRU AD-BLUE CU ALBASTRU MANOPERA SERVICE-montaj TRANSPORT-montaj

Număr anunț
DA28836407
Autoritate contractantă
STATIUNEA DE CERCETARE DEZVOLTARE AGRICOLA SECUIENI (CUI 2008426)
Furnizor / câștigător
NHR AGROPARTNERS S.R.L. (CUI 11946536)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.164 RON
Valoare atribuită
1.164 RON
Data publicării
23.09.2021 00:00
Data finalizării
23.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.164 RON

din 1.164 RON estimat