Atribuită Cumpărare directă

CILINDRU COMANDA AMBREIAJ-1 BUC X 915.20 RON; POMPA AMBREIAJ-1 BUC X 1929.20 RON; LICHID DE FRANA LHM-1 BUC X 29.64 RON.

Număr anunț
DA28813047
Autoritate contractantă
Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI 23877359)
Furnizor / câștigător
NHR AGROPARTNERS S.R.L. (CUI 11946536)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.874 RON
Valoare atribuită
2.874 RON
Data publicării
21.09.2021 00:00
Data finalizării
24.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.874 RON

din 2.874 RON estimat