Atribuită
Cumpărare directă
1 CLORET SAPUN LICHID 5L BUC 4 24.33 97.32 2 DEZINFECTANT PENTRU SUPRAFETE BIONET A15 X 1L BUC 25 37.47 936.75 3 ASEVI DEZINFECTANT PARDOSELI 1L BUC 12 11.23 134.76 4 HEXID DEZINFECTANT MAINI SI TEGUMENTE 5L BUC 6 158.05 948.30 5 CONDICA PREZENTA A4 100FILE VERTICALA BUC 3 9.65 28.95
- Număr anunț
- DA28883521
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA TATARASTII DE JOS (CUI 18995838)
- Furnizor / câștigător
- MB SILVER IMPEX SRL (CUI 17679845)
- Cod CPV
- 39830000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.146 RON
- Valoare atribuită
- 2.146 RON
- Data publicării
- 29.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.